Mezoniti za nekirurški lifting lica i tijela učinkovita su nova tehnika pomlađivanja.

Upoznajte tehniku mezoniti za nekirurški lifting lica i tijela koju uspješno primjenjujemo u Poliklinici Markušić. Poliklinika Markušić među prvim je medicinskim ustanovama u Hrvatskoj koja je uvela i primjenuje tehniku mezoniti.

Kako bismo svim pacijentima približili samu tehniku, objasnili što su mezoniti, kako se koriste, koji je učinak liftinga i pomlađivanja snimili smo promotivni video u suradnji s našim partnerima Mesotrax Mezoniti, odnosno tvrtkom Pro Cosmo Adria iz Zagreba.

O tehnici mezoniti govore dr. Jadranka Markušić, dermatovenerolog i ravnateljica Poliklinike Markušić, dr. Vedran Markušić, oftalmolog i Sanja Markušić, voditeljica Poliklinike. Djelatnice Poliklinike Sretenka Fodrek, Markjetka Valenčić i Karmen Fodrek asistirale su liječnicima tijekom izvođenja tehnike.

Sve dodatne informacije i rezervacije termina +385 51 272 945 / +385 91 272 9455 / info@poliklinika-markusic.hr