Poliklinika Markušić na Anteis edukaciji primjene hijaluronskih filera.

Poliklinika Markušić posljednjih godina kontinuirano radi s vodećim švicarskim brandom hijaluronskih filera Anteisom. Najbolje rezultate pomlađivanja putem hijaluronskih filera postižemo upravo s Anteisovim filerima. Kako bismo naučili aktualne tehnike aplikacije filera posjetili smo Anteisovu edukatoricu dr. Hainu Peto Radiković u Zagrebu koja je dr. Vedranu Markušiću prenijela najnovija saznanja i tehnike aplikacije filera.

Anteisovi fileri se odsada mogu pronaći pod novim brand imenom Belotero, ali njihova kvaliteta i učinak i dalje ostaju izvrsni i besprijekorni.

Ovoga puta posebno smo se fokusirali smo se na punjenje usnica hijaluronskim filerima, zahvat koji sve više traže mlađe žene. Drugi zahvat koji se najviše traži, primarno kod žena srednje dobi, punjenje je obraza i tzv. srednjeg dijela lica.

Dijelimo par fotografija s edukacije u Zagrebu.