Poliklinika Markušić na Medical Beauty Croatia kongresu u Zagrebu od 25. do 26.09.2015.

Medicinsko kongres Medical Beauty Croatia po prvi puta održat će se u našoj regiji, a na njemu će sudjelovati stručnjci iz cijelog svijeta iz segmenta estetske medicine koji će predstaviti aktualne trendove u estetskoj medicini i anti-aging dermatologiji.

Prezentirat će se najnovija znanja, tehnike i metode iz područja estetske medicine i dermatologije koja uključuju najnaprednije medical beauty metode od minimalno invazivnih do potpuno neinvazivnih. Sudionici će imati priliku poslušati i vidjeti:

Naučena znanja, tehnike i metode pomlađivanja tim Poliklinike Markušić odmah će primijeniti u praksi kako bi naši pacijenti dobili najvišu razinu usluge i kvalitete kada je riječ o anti-aging dermatologiji.