anti-aging-popusti-poliklinika-markusic-opatija

Ljeto je završilo, jesen je krenula a s njome i redovne obaveze. Rujan je stoga idealan  mjesec za rejuveancije kože lica i tijela nakon ljetnog izlaganja suncu i soli. U tijeku su rujanski popusti u Poliklinici Markušić.

Istraživanja pokazuju da je rujan prednjači kao mjesec za rejuvenaciju i primjenu anti-aging tehnika i tretmana na licu i tijelu.

Stoga smo za naše pacijente pripremili jesenske akcijske cijene na hijaluronske filere:

• -10% za 1 ml
  • -20% za 2 ml i više

Plaćanje u gotovini ili karticama do 6 rata.

Također treba napomenti da prilikom aplikacije filera koristimo tehnološki najnapredniji sustav injektiranja filera – Anteis Injection System, koji znači manje boli za pacijente, a veću učinkovitost prilikom aplikacije hijaluronskih filera u kožu.

Iako nismo više u najtoplijem dijelu godine, nastavlja se akcija cijena na terapiju protiv znojenja putem injektiranja botoksa. Područja primjene su pazusi, dlanovi i stopala.

Botoks terapija protiv znojenja

• 3.000,00 kn za gotovinsko plaćanje
  • 3.400,00 kn za kartična plaćanja – do 6 rata

Sve informacije i rezervacije termina na tel +385 51 272 945 ili putem e-maila info@poliklinika-markusic.hr

Rujanski popust traje od 01.09.-30.09.2015.