Studeni u znaku volumizacije lica i usnica u Poliklinici Markušić.

Studeni je u Poliklinici Markušić u znaku volumizacije lica i usnica. Pripremili smo akcijske cijene na Anteis hijaluronske filere koje koristimo za volumizaciju lica. Hijaluronske filere koristimo kako bismo obrazima i drugim dijelovima lica vratili punoću koja se godinama i staranjem gubi.

Tijekom studenog ostvarite -15% popusta na Anteis Modelis hijaluronske filere za modeliranje i volumizaciju lica. Popust se odnosi na gotovinska i kartična plaćanja, od 2 – 12 rata.

Danas mnoge mlade žene traže povećanje usnica, što je posljedica najnovijih trendova u društvu. Povećanje usnica izvode se danas pomoću hijaluronskih filera, a u Poliklinici Markušić pomoći vam da usnice povećate na lijep i prirodan način.

Tijekom studenoga, ostvarite popust od -10% na Anteis hijaluronske filere za volumizaciju usnica. Popust se odnosi na gotovinska i kartična plaćanja, od 2 – 12 rata.

Trajanje akcije: od 01. do 30.11.2015.

Rezervacije termina i informacije +385 51 272 945 / +385 91 272 9455 / info@poliklinika-markusic.hr

poliklinika-markusic-studeni-akcija-2015