Venus Legacy odsada u Poliklinici Markušić u Opatiji.

Najsuvremeniji uređaj multipolarne radiofrekvencije Venus Legacy stigao je u Polikliniku Markušić u Opatiji. Time se Poliklinika Markušić svrstala uz bok vodećim svjetskim anti-aging poliklinikama koje koriste ovaj najsuvremeniji medicinski uređaj za neinvazivno i nekirurško oblikovanje lica i tijela, uklanjanje bora i mršavljanje.

Poliklinika Markušić tako je postala prva medicinska ustanova na području Kvarnera i Istre koja je službeni, certficirani pružatelj Venus Legacy tehnologije na ovom području.

Kako Venus Legacy djeluje?

Venus Legacy radiofrekvencija nekirurški je tretman oblikovanja tijela i zatezanja kože, siguran za primjenu na svim dijelovima tijela. Idealan je za tretiranje ruku, bedara, trbuha, leđa, bokova i stražnjice. Rezultati mogu biti vidljivi već nakon nekoliko tretmana, i to sve bez boli, nelagode ili vremena potrebnog za oporavak.

• Venus Legacy omogućuje 100% sigurne i bezbolne tretmane za sve tipove kože
  • Venus Legacy kombinira multipolarnu radiofrekvenciju, pulsirajuće magnetno polje, Vari-Pulse tehnologiju za vakumsku terapiju i limfnu drenažu te tehnologiju praćenja temperature zagrijavanja kože u realnom vremenu
  • Multipolarna radiofrekvencija i pulsirajuće magnetno polje omogućuju brzo, homogeno zagrijavanje duboko u dermisu stimulirajući stvaranje kolagena, ali bez oštećenja epidermisa.
  • Vari-Pulsna tehnologija omogućuje ujednačeni pulsni negativni i pozitivni tlak, poput blage masaže, limfnu drenažu i istovremenu stimulaciju stvaranja fibroblasta i pojačavanje cirkulacije
  • Integriranu tehnologiju za praćenje temperature u realnom vremenu (Real-Time Thermal Feedback) – riječ je o termometru koji je sastavni dio ovog uređaja, temperatura se prati na ekranu
  • Tretmani Venus Legacyjem traju u prosjeku 30 minuta, za lice je potrebno napraviti najmanje 3 tretmana, a tijelo 6 tretmana

Više o multipolarnoj radiofrekvenciji pročitajte na linku